Ekol Hatay Böcek İlaçlama Hizmetleri Hakkında Bilgiler

Ekol Hatay Böcek İlaçlama olarak, Hatay da kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmetin kapılarını açmaktayız. Haşere problemi ile mücadele ederek uzman ilaçlama personellerimiz sayesinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ekol Hatay Böcek İlaçlama, Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli izin ve belgelere sahiptir.
Haşere problemi yaşanan tüm alanlara en kısa zamanda ulaşan ekibimiz, Haşerenin cinsini tespit ederek en etkili ilaçlama yöntemini belirleyip,Haşerelere problemlerinin yok edilmesi çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde tamamlamaktadır.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış böcek ilaçlarımız, uzmanlarca test edilmiş olup insan sağlığı açısından hiçbir sakıncası bulunmamaktadır, sadece haşereler üzerinde etki göstererek insan ve çevre sağlığını korumaktadır.

Ekol Hatay böcek ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama,sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve Fare ilaçlama uygulamaları ile alternatif ilaçlama teknikleri sunan firmamız ev, fabrika, depo, ofis, bina, alışveriş merkezi, site, bahçe,iş yeri gibi tüm bölgelere ilaçlama ekiplerini yönlendirmektedir.

Hatay’da Böcek ilaçlama ve haşere problemlerinden kurtulmanız için her daim yanınızda olan Ekol Hatay Böcek İlaçlama, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.

Saygılarımızla.

HATAY EKOL İLAÇLAMA

HATAY EKOL İLAÇLAMA